KONST / Litografier / Färglitografi 15186056
nr 1518 6056
Roger Metto
(f. 1964), Sverige
Signerad, numrerad 83/250. Färglitografi, bildmått: 26x69 cm, yttermått inklusive ram: 42x85 cm
Roger Metto, svensk bildkonstnär född 1964.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:24:57
100 kr
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)